Tiptoi Starterset Boek Wereldatlas is een leuke interactieve manier om nieuwsgierige kinderen (5-8 jaar) zelf op onderzoek uit te laten gaan.
| Ravensburger | interactief & leerzaam | recensent: Barbara Oosthoek en dochter Riana |
Inhoudsopgave
Recensie Tiptoi Starterset Boek Wereldatlas
Boek ‘Mijn grote wereldatlas’
Tiptoi laat uw kind(eren) zelf op onderzoek gaan. Met de wereldatlas is van alles te ontdekken op het gebied van continenten, landen, steden, dieren, landschap, zeeën, mensen, talen en culturen. De pen brengt hen kennis op speelse interactieve wijze door vele zoek-, tel- en quizspellen. De muziek geeft ook op muzikaal gebied plezier door lekker mee te zingen.
Tiptoi van Ravensburger
Tiptoi maakt spelenderwijs leren leuk! De stift herkent door de aanwezige elektronische intelligentie de plekken die uw kind aanstipt en geeft daarna geluiden, tekst of muziek. Daarnaast is het echt iets wat je kind(eren) geheel zelfstandig kunnen doen. Ouders zijn niet nodig om hen te begeleiden.
Inhoud doos
- 1 tiptoi® stift
- 1 verbindingskabel
- 1 tiptoi® boek: ‘Mijn grote wereldatlas’
- 1 tiptoi® wereldkaart (exclusief voor deze starter-set)
- handleiding stift
- activeringsblaadje
Persoonlijke Leeservaring
Barbara (40): Feitelijk hoef ik enkel maar naar het plezier te kijken dat dochterlief beleeft zodra ze met de pen aan de gang gaat en van alles leert over de wereld. Deze starterset van Tiptoi is echt een aanbeveling waard voor gezinnen met opgroeiende nieuwsgierige kinderen!
Per toeval is haar interesse nu op dit gebied aanwezig en wil ze precies weten waar Nederland ligt, welke andere landen er zijn en begrijpt ze nu iets beter dat ‘even’ naar Spanje niet even is. Vandaar ook dat Sinterklaas er best even over doet eer hij in Nederland is gearriveerd. 😉
Het is je kind(eren) snel duidelijk hoe het geheel in zijn werk gaat en daarna is het aan hen wanneer en hoe lang ze zich verdiepen in de wereld. Daarbij kunnen ze nu vragen omtrent de wereld proberen zelf te gaan oplossen met deze wereldatlas. Een encyclopedie in interactieve vorm speciaal toegespitst op de doelgroep van 5-8 jaar.
Onlybyme mag namens Ravensburger een gezin blij maken met de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas. Heb jij zelf opgroeiende (klein)kinderen in de leeftijd van 5-8 jaar of weet jij aan wie jij dit cadeau graag zou geven tijdens de feestdagen? Doe gerust mee!
Winactie Tiptoi Starterset Boek Wereldatlas
- Laat je naam en mailadres achter (is afgeschermd).
- Geef hieronder in een reactie aan dat je Tiptoi Starterset boek Wereldatlas wilt winnen.
- Indien je de Facebookpagina van Onlybyme nog niet volgt: Begin met volgen.
- Deze winactie eindigt op zondag 10 december middernacht. De winnaars van alle gesloten winacties worden 1 keer per maand aan het begin van de volgende maand in een verzamelbericht via de Facebookpagina bekend gemaakt.
- Nadat de winnaar per mail is bericht, heeft deze een week de tijd om via de mail te reageren en de prijs te claimen. Daarna kan Onlybyme besluiten om de prijs aan een andere deelnemer te gunnen of deze te bewaren voor een latere nieuwe actie.
- Interesse in een extra winkans? Begin Onlybyme dan ook te volgen op Instagram of Twitter.
- Het delen van deze winactie via sociale media wordt altijd gewaardeerd. Denk hierbij aan het delen of liken van deze actie via Facebook, Twitter, Google +, Pinterest, Instagram en Bloglovin’.
Leuk als je meedoet met deze winactie en veel geluk toegewenst!
Gerelateerd:
- Winacties op Onlybyme.
- Boekrecensies op Onlybyme.
Disclaimer: deze winactie betreft een samenwerking.
134 gedachten over “Recensie Tiptoi Starterset Boek Wereldatlas (5-8 jaar)”
Tiptoi Starterset boek Wereldatlas wil ik heel graag winnen om zo de kleinkinderen wereldwijs te maken.
Dit staat echt bovenaan onze zoon zijn wensen lijstje! En nu ik dit zo lees terecht! Wat klinkt dit leuk zeg! Wij maken dus graag een kansje!
Leuk voor mijn nichtje. Ik loot graag mee.
Wauw, dit zou mijn zoon te gek vinden, ik doe graag mee!
Ik heb hier een wijsneusje dat steeds oo zoek is naar nieuwe dingen.
Zo’ tip toi is net iets voor haar!
Hoi hoi. Ik volg je al lange tijd overal. Ik doe heel erg graag mee! Ik hou van leerzaam speelgoed!
Ik waag ook graag een kansje om de tiptoi starterset wereldatlas te winnen. Wat zou het een leuk cadeau zijn voor mijn oudste zoon.
Tiptoi! Leuk! Hier een nieuwsgierige jongeman die graag de wereldkaart bestudeerd maar ja dan heb je er geen leuke feitjes en weetjes bij! Mijn jongste wordt over een jaartje 3 en dan kan hij ermee z’n lol op want ik heb al leuke uitbreidingsboeken voor hem gespot:D Doe dus heel graag mee voor allebei.
Dit ziet er erg leerzaam uit voor onze twee meiden van 7! We doen graag mee!
Ik doe graag mee 😀
een super cadeau zou dit zijn voor mijn petekind..
Ik zou graag Tiptoi Starterset boek Wereldatlas willen winnen voor onze nieuws- en leergierige dochter willen winnen. Volgen doe ik via Facebook en Twitter.
Mijn zoon is erg leergierig, maar dan op zijn manier. Ik denk dat dit erg aansluit bij zijn interesses en zo kan hij al spelend leren op zijn eigen tempo. Ik doe heel graag mee voor hem.
Aangezien mama Toerisme heeft gestudeerd en we het liefst zo vaak mogelijk op vakantie gaan (tsja wie niet?!) , is het enorm leuk dat onze 2 kids nog iets meer van de wereld gaan leren. Maar wel op een speelse manier ! Super toch om op deze manier de continenten te “bezoeken”? En als ze wat ouder zijn doen we het hopelijk een keer in het “echt”. Misschien hebben we dan geen gids nodig om ons rond te leiden 😉 We zijn enorm benieuwd naar Tiptoi…
Ow super graag voor onze bink van 6 jaar
Jaa heel graag doe ik mee om zoals jullie zelf aangeven iemand mee blij te maken tijdens de kerstdagen 😀
Wauw tof en leerrijk voor ons sharona , ze word 7 jaar in december , en vind tiptoi geweldig , op spelenderwijs bijleren met de grote zus kansje wagen deze heeft ze nog niet
Dit zou onze pleegzoon écht geweldig vinden! Ik doe dus graag mee! 😀
Super leuk! Mijn dochters zullen het echt fantastisch vinden als ze dit winnen
Voor mijn nieuwsgierige en leergierige zoon van bijna 5 wil ik heel graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen, hij zal het geweldig vinden!
Heel erg leerzaam én leuk! Mijn dochter wordt volgende week (alweer) zes jaar en ik weet zeker dat dit heel erg aansluit op haar interesse. Bij deze doe ik graag mee om een kansje te maken op dit prachtige Tiptoi Starterset boek Wereldatlas!
Ja ik wil de tiptoi starterset boek wereldatlas wel winnen voor onze kleinkinderen..lwuk om samen bezig te zijn ☺
Wow wat super gaaf we maken heel graag kans op de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas. We gaan duimen 🍀🍀🍀
Super leuke winactie! Mijn dochter heeft Tiptoi hoog op haar verlanglijstje staan, dus ik maak graag kans.
Het perfecte cadeautje voor mijn petekindje, die super geïnteresseerd is in de wereld, de verschillende landen, … Ik loot dus heel graag mee en hoop dat ik hem dit cadeau kan doen!
Wat leuk voor drie dochters en fijn dat het uit te breiden is
Super hoor !! Mijn kleine ontdekker van zes zou dit zeker geweldig vinden… i
Doe dus graag mee
Dit is top voor mijn 6 jarige wereldontdekker! Alles wil hij weten van de wereld, de landen, de mensen en ga zo maar door. Ik denk dat hij hier heel veel van kan opsteken en Tiptoi is in mijn ogen super leuk en leerzaam “speelgoed”. Deze papa waagt dan ook graag een gokje, hopelijk mag ik m eens verrassen. Fingers crossed!
Dit Tiptoi startersset Wereldatlas lijkt me geweldig voor mijn twee kinderen van 5 en 7 jaar. Leuk en leerzaam speelgoed lijkt me dat. En ik denk dat ik er wellicht ook nog wat van kan leren..
doe heel graag mee voor mijn ontdekkers 🙂
Graag wil ik de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas voor mijn zoontje winnen. Gaat hij fantastisch vinden, toen hij kleiner was heeft hij eens zo’n spelletje met een pen gehad. Laatst een wereldbol van iemand gekregen die gebruikt hij als nachtlampje en ik probeer er van alles over te vertellen maar dat kan tiptoy natuurlijk veel beter.
Zou geweldig zijn voor mijn zoon! Duimen voor de tiptoi startset boek wereldatlas 😀
Ik doe heel graag mee voor deze tiptoi starterset. Mijn zoon zou dit geweldig vinden!
Ik zou graag het Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen!!
Dat is heel leuk voor mijn kleinkinderen
Wat een leuk speelgoed. Chapeau voor de uitvinder. Mijn neefje zou dit prachtig vinden.
Ik weet dat mijn neefje Pelle van 5 dit superleuk zou vinden, dus waag voor hem een kansje.
Daar zal jouw dametje zeker plezier aan beleven, slimme meid.
Ik doe graag mee voor deze startersset.
Super leuk voor mijn dochtertje! Maak graag kans op Tiptoi Starterset boek Wereldatlas
Tiptoi is zo super gaaf ik doe dus heel heel graag mee!
Leuk hoor!. Educatief speelgoed is hier favoriet hoor . Eindelijk zijn mijn zoontjes oud genoeg voor Tiptoi, dus doe graag mee!.
Erg leuk ik doe mee voor mijn 7 jarige zoon
Ik zou graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas willen winnen. Superleuk voor mijn leergierige dochter van 5 🙂
Doe heel graag mee voor mijn meiden van 5 en 7. Geef ze graags ietsg educatiefs. En Volgens mij valt er elke keer weer iets nieuws e ontdekken. En leren ze wat meer over de wereld.
Tiptoi Starterset boek Wereldatlas, wat een leuk idee thuis de wereld rond, wij doen mee 👍🏻🎁😉
Super! Ik zou heel graag Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen.
Ik wil graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas willen winnen zodat mijn kinderen op een leuke manier leren samenwerken ,delen en natuurlijk kennis opdoen
Wij zijn zeker geïnteresseerd in dit super leerzame boek! Hier maak je mijn boekenwurm van 5 jaar super blij mee 😍 Fingers crossed🍀
Heel erg leuk! Ik doe heel graag mee voor Emma, ontzettend leergierig
ik doe graag mee
Wow super
Bij onze dochter staat deze tiptoiset ook op nummer 1. Met haar 5 jaar een echte wijsneus en wil graag alles weten dus een ideaal kado.
Deze starters set boek Wereldatlas van Tiptoi zou ik graag voor mijn kleinzoon van 7 jaar willen winnen.
Hij is heel leergierig en nieuwsgierig naar alles wat met de landkaart te maken heeft en zou er erg blij mee zijn. Ik volg op bloglovin en loot graag mee.
Als ik op vakantie ben geweest en het mijn oppas-dag weer is kunnen we dit boek goed gebruiken om samen met de kleinkids te kijken waar oma geweest is en weer naartoe gaat!!
Graag win ik de tiptoi startersset wereldatlas voor mijn kids.
Leuk om mijn neefje hiermee te verrassen, ik maak graag kans op de Tiptoi starterset boek Wereldatlas! Groetjes, Sabrina
Dat is een mooi en leerzaam cadeau dus ik zou graag meedoen voor de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas
ik doe graag mee voor mijn kleindochtertjes
Ik doe graag mee voor mijn nichtje Lola
dit vindt mn dochtertje helemaal geweldig! wij vertellen haar een hoop verhalen over onze reizen en nu kan ze het ook meteen aanwijzen en de verhalen erbij horen
mooi sinterklaaskado voor mijn kleinzoon
leuk en leerzaam Tiptoi Starterset boek Wereldatlas
De topografische kennis van mijn kinderen is op z’n zachtst gezegd niet zo best. “Mam, ligt Parijs in Nederland? Want dan kunnen we naar Eurodisney dit weekend”. Eh…..Nee….Superleuk om ze met tiptoi wat wereldwijzer te maken. Ik volg en doe graag mee!
graag voor onze nieuwschierige ontdekkers!
Superleuk ik doe graag mee!
ik zou deze tiptoi interactieve atlas graag voor mijn leergierige neefjes van 5 jaar winnen. natuurlijk volg ik je allang op fb en twitter
Wat een mooie atlas. Zou zo leuk zijn voor m’n nichtje, spelenderwijs leren.
Jaaaa ik doe super graag mee voor Mia en Sam. Mijn kleine globetrotters!!
Ik doe heel graag mee voor mijn dochter Elin! Tiptoi wordt er bijna elke avond bij gepakt om – nu engels – te oefenen. Dit zou een onwijs mooie aanvulling zijn voor nog meer oefenplezier op een ander gebied. Een tweede stift zou ook heel welkom zijn. Dan kan haar broertje er ook mee spelen, want een stift wat geluid maakt is toch wel interessant 😉
Zo leuk om op deze manier de wereld te ontdekken met de kleinkinderen
Heb al veel over Tiptoi gehoord. Ik wil er graag kennis mee maken.
Wat een geweldige actie. Mijn dochter is 6 dus dit is een perfect kado voor haar. Ze heeft momenteel moeite met rekenen en lezen en ik wil haar nog niet forceren om huiswerk te moeten doen. Dit lijkt me erg leuk en leerzaam.
Die zouden we heel graag willen winnen. Zo leuk om met onze nieuwsgierige kids te kijekn waar alle landen liggen. Ik volg je op alle kanalen
Geweldig voor mijn zoontje van 5. Hij is ontzettend nieuwschierig en leergierig dus dit zou een geweldig cadeau voor hem zijn.
Tiptoi starteset wereldatlas wil ik graag winnen. Wat is er leuker dan de wereld te ontdekken met zo’n mooie atlas.
De Tiptoi Starterset boek Wereldatlas lijkt mij super voor mijn zoontje van 5. Die vraagt continue waar Nederland ligt, en andere landen en plaatsen. En papa kan er dan misschien ook nog wat van op steken haha 😀
Ik doe rg graag mee me de winCtie voor de tiptoi startersset
Heel gaaf! Hier kan ik mijn 2 dochters (6 en 8 jaar) heel bij mee maken 🙂 Ik doe graag mee
Graag waag ik een kansje op deze schitterende Tiptoi Starterset Boek Wereldatlas
Leuk!! Ik zou graag mee doen
Wat leuk zeg, dat zou mijn nichtje heel leuk vinden.
Dat zou mijn dochter super leuk vinden. Die van haar is helaas kapot gegaan. Dus dit zou super uitkomen.
Wat een super gave atlas voor onze twee boys!!
Super leuk, zou leuk zijn in de Decembermaand als een mooi cadeau.
Ik loot graag mee voor de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas
oh wat leuk , mijn kleine bonusdochter viert over 2 weken haar 6e verjaardag.
laatst vroeg ze aan mij ( toen we een wereldbol zagen ) waar bepaalde landen lagen waarvan ze de naam kon.
na dit samen met haar opgezocht te hebben dacht ik daar moet ik mee verder maar wist nog niet op welke manier.
wat zal ze blij zijn met dit cadeau
Wij zouden hem heel graag willen winnen! Mijn dochter is helemaal into atlassen, wereldbollen etc. Hier zal ze zich uren mee kunnen vermaken!
Dit is echt wat voor mijn zoontjes!! Leerzaam en ook nog een leuk. GEWELDIG.
Leuk. ik zou dit heel graag willen winnen voor onze elise van 6. nu ze in groep 3 zit, leert ze thuis ook graag en deze mama leert hier ook nog van dus ik waag graag een kansje. ik volg uiteraard via fb. liefs melissa (melissamaas@hotmail.com)
Ik heb deze set al meerdere keren voorbij zien komen in een review en ik vind het GE-WEL-DIG! Hadden ze dat maar een jaar of 30 geleden 😉
We hebben thuis één TipToi pen met één boek en het wordt veelvuldig gebruikt. We zouden het echt TE GEK vinden om deze aanvulling te mogen winnen en zo hebben beide kids een pen. Dubbel geluk dus!
Mijn dochter is op dit moment ook erg bezig met de wereld en wil er alles over weten! Hoe leuk zou het zijn als ze op deze manier zelf op ontdekkingsreis kan vanuit haar eigen kamer?
Ik maak dus heeeeeeel graag een kansje 🙂
Ik zou heel graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas willen winnen.
WAUW! Prachtig ik hoop dat ik op deze manier mijn kinderen ook het ‘reis virus’ kan geven 😉
Lijkt me leuk! Ik doe graag mee.
ik doe graag mee voor mijn dochtertje. zo kan ze spelenderwijs een hoop leren over die grote wereld om ons heen.
erg leuk en leerzaam voor de kinderen
Ik wil de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas graag winnen.
Yeah hier doe ik graag mee. We hebben hier de english inspector. Een groot succes! De wereld atlas lijkt mij super!
Ik wil graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen.
Dit zou mijjn zoontje erg leuk vinden en hiervan leert hij ook veel. Ik loot heel erg graag mee.
Ik doe graag mee voor mijn meiden. Ik weet zeker dat mijn oudste dit nu al leuk vind en mijn jongste er over een paar jaar ook nog veel plezier aan kan beleven
Echt heel leuk voor mijn mannen. Ik zou graag de Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen!
Wat leuk en leerzaam! Echt iets voor mijn leergierige zoontje die veel interesse in de wereld begint te krijgen.
Tiptoi Starterset boek Wereldatlas wil ik wel winnen
Ik zou graag deze Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen
Ik maak heel graag kans op het Tiptoi Starterset boek Wereldatlas voor mijn kids. We hebben (nog) geen tiptoi in huis, maar ze vinden het wel erg leuk. Iedere keer als ze op bezoek zijn bij hun nichtjes wordt hun tiptoi met wereldbol tevoorschijn gehaald.
daar kan mijn kleinzoontje nog iet van leren
leuk cadeau voor onder de boom voor mijn kleinzoontje
Ik doe heel graag mee, heel erg leuk cadeau voor mijn zoontjes Luc en Nicky 🙂
Ik doe graag mee, super leuk cadeau!
Wauw wat een gave prijs ik doe mee
Mijn tweeling heeft een puzzel met de landen van Europa. Ze vinden het geweldig om elke keer de landen aan te wijzen. De tiptoi wereldatlas zullen ze helemaal te gek vinden om ook de andere landen van de wereld te ontdekken. Het zou dus heel goed van pas komen voor mijn twee ontdekkende jongens!
Mijn tweelingjongens hebben een puzzel van de landen van Europa. Dat vinden ze geweldig! Deze tiptoi wereldatlas zouden ze dus heel erg leuk vinden om ook andere landen te ontdekken. We doen dus graag mee voor twee blije nieuwsgierige jongens van 5 jaar!
Tiptoi Starterset boek Wereldatlas lijkt mij erg leuk voor de kinderen
Dit is al meer dan een jaar mijn wens voor mijn zoon,
maar daarvoor moet je wel hebben een goede loon.
Sint geef dit cadeau a.u.b. aan mijn kind,
want ik weet zeker dat hij het fantastisch vindt.
Hij mag ook wel eens verwent worden,
hij is altijd heel lief,zorgzaam en groot geworden.
Ach ik win toch nooit wat,
daarom wens ik hierbij de winnaar PROFICIAT!
Wat gaaf zeg! Dit staat zeker op ons verlanglijstje al hele enthousiaste reacties over gehoord en we doen graag mee! Volg ook via Facebook en Instagram👍
superleuke actie zeg, ik dacht dat ik al had meegedaan maar zijn mijn naam nog niet. Al veel over tiptoi gehoord en lijkt mij een leuk en interessant cadeau voor ons leergierige meisje.Kan ze helemaal alleen de wereld gaan verkennen 😉
Ik doe graag mee. Mijn oudste is wijs met haar tiptoi en mijn jongste wil heel graag haar eigen hebben.
heel graag voor onze 2 jongens!
Dat is leuk. Weet zeker dat mijn dochter dit heel leuk zou vinden
Ik wil heel graag meedoen voor mijn kleinzoon
Ik wil graag meedoen voor mijn dochtertje Lisa.
Wauw, wat een leuke en leerzame winactie. Ik waag een gokje voor mijn dochtertje Amy Liv.
Ik wil het Tiptop Starterset boek Wereldatlas heel graag winnen voor Tommie!
Waaauw doe graag mee voor de starterset wereldatlas! Dat vind onze knul geweldig en super cadeau voor zijn verjaardag op 2jan.
Met familie over de halve wereld lijkt me dit erg leuk om de kinderen te laten zien waar iedereen woont. Ik doe dus graag voor hen mee.
Ik doe heel graag mee. De kids zijn helemaal fan van TipToi, deze atlas zullen ze geweldig vinden!
Ik zou dit heel graag winnen voor mijn zoon Mathijs! Denk dat hij het erg leuk en interessant zou vinden!
Ik doe graag mee voor dit leerzame tiptoi spel, dat vind mijn leergierige zoon James vast heel erg leuk!
Ik doe heel erg graag mee voor de Tip toi starter set! Leuj voor ons nichtje Sophie.
Fantastisch voor mijn 2 dochters, dit staat garant voor vele uren speel en leerplezier.
Ik heb al veel gezien over Tiptoi en het lijkt me echt iets heel leuks en leerzaam. Ik denk dat mijn zoon dit erg interessant zou vinden. Ik doe heel graag mee.
Gaaaaf … hier zou ik mijn twee oudste kinderen heel blij mee kunnen maken!
Wat leuk ik doe graag mee voor mn mannen
Ik wil graag Tiptoi Starterset boek Wereldatlas winnen
TipToi startersset vind ik een tip-top actie .. zo kan kleindochter snel de wereld ontdekken..
Tiptoi Starterset boek Wereldatlas zou ik graag willen winnen voor mijn kinderen. Tiptoi is erg leuk voor ze!