Recensie Ik zal je altijd vinden

Stephen King en David Lynch liefhebbers opgelet! Deze thriller met horrorelementen is echt iets voor jou!

ik zal je altijd vinden

 | auteur:John Ajvide Lindqvist | uitgeverij: Signatuur | paperback en e-book | recensent: Cindy Strijkers-Brakel |

Auteur John Ajvide Lindqvist staat bekend als horrorschrijver en dit boek is weggezet als Literaire Thriller, een ander genre. Als je als thriller liefhebber dit boek gaat lezen kan het zijn dat de toenemende horror-elementen je overvallen. Dit gebeurde ook recensent Cindy.

Recensie Ik zal je altijd vinden

Inhoud

John lindqvist is jong en worstelt met het leven. Hij wil graag goochelaar worden, maar het zit hem niet mee. Wanneer hij verhuist naar een somber flatgebouw in Stockholm, wordt hij opgepakt voor diefstal. Na een nacht in de gevangenis is er thuis iets veranderd. Al snel ontdekt John dat hij via het bad in de doucheruimte kan verdwijnen naar een plek die hij ‘De Andere Plaats’ noemt. Een plek waar je wordt wie je wil zijn. Een beetje bloed is voldoende voor de reis. John stemt in maar ondervindt al gauw de echte prijs voor dat zogenaamde paradijs.

Is wat wordt verteld werkelijk allemaal echt gebeurd? Kan het absurde werkelijk zijn?

Persoonlijke leeservaring

Cindy: John Lindqvist is voor mij een onbekende schrijver en ik wist niet wat mij overkwam. Het verhaal vond ik langdradig door de rustige opbouw en soms heel absurdistisch. Ik heb het boek niet gelezen als een triller; als horrorverhaal komt het meer tot zijn recht.

Als lezer werd ik meegetrokken in een psychotische waan met macabere “hoogpunten”. Ik zelf had grote moeite om het personage van mij af te schudden toen heb boek uit was, de grimmige sfeer had mij in zijn greep en geeft een vreemde sensatie. Lezers die Stephen King kunnen waarderen zullen zeker geboeid raken in dit boek.

Andere recensies

Barbara: Het is duidelijk dat de onze recensente Cindy niet houdt van horror, waardoor ze erg was aangedaan door het verhaal. Zelf herken ik dit, aangezien ik zelf ook geen liefhebster ben van Horror. Stephen King is dan ook totaal niets voor mij, terwijl er een grote groep fans is die zijn boeken en films verslinden. Dus zijn we even op zoek gegaan of het verhaal voor liefhebbers van Stephen King en David Lynch wel passend is. 

Ilse Klein: ‘Ik Zal Je Altijd Vinden’ is een subliem geschreven boek. Hoewel het hele verhaal is ondergedompeld in een surrealistisch sausje ga je toch geloven dat het best wel eens waar zou kunnen zijn’.

Alex Hoogendoorn: ‘Bizarre literaire horror’

 

Ben jij een liefhebster van thrillers met een dosis horror, dan is dit boek een aanrader! Onlybyme mag namens de uitgeverij een exemplaar aan een liefhebber weggeven.

Winactie: Ik zal je altijd vinden gesloten

Regels voor deelname:

  • Laat je naam en mail achter (is afgeschermd!).
  • Geef hieronder in een reactie aan dat je dit boek wilt winnen.
  • Indien je de Facebookpagina van Onlybyme nog niet volgt: begin met volgen.
  • De winacties lopen – tenzij anders aangegeven –  ruim een week en eindigen op zondag middernacht. De uitslag wordt z.s.m. daarna via de Facebookpagina bekend gemaakt. Kijk gerust naar nog andere lopende winacties(Tip!)
  • Het delen van de winactie via sociale media wordt zoals altijd gewaardeerd en verdubbelt je kansen, 1 of meerdere malen.

Laat het weten in je reactie, als je van extra winkans(en) gebruik hebt gemaakt en via welke sociale kanalen. Denk hierbij aan het volgen van Onlybyme via Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram en Bloglovin’ of het liken en delen van deze winactie, via deze zelfde kanalen.

Leuk als je meedoet met de winactie en veel geluk toegewenst!

Disclaimer: deze winactie betreft een samenwerking

Comments

  1. Anna says:

    Jaaaa ik hou van thrillers!! Top 😃
    Facebook: An Na

  2. Patricia Mooring says:

    Jaaaaa ik doe graag mee….lijkt me als Stephen King fan een geweldig boek!

  3. Inge Brunnekreef says:

    Wat super leuk. Opnieuw kans op een mooi boek. Count me in

  4. Bep H says:

    lijkt mij een super goed boek, ik doe graag mee, ik volg je via FB en Bloglovin en deel op Fb

  5. haakjojo says:

    Dol op trhillers dus ik be nebnieuwd naar dit boek en wil het heel graag lezen

  6. ansstier says:

    Super! Ik loot graag mee

  7. Annick Van Goethem says:

    Als ik al die recensies lees dan kan ik alleen maar benieuwd zijn naar dit boek. Doe dan ook graag mee!! Geliked en gedeeld op Facebook. 🙂

  8. Nick Evrard says:

    Doe graag mee!! Geliked en gedeeld op Facebook.

  9. Ik doe graag mee voor een exemplaar. ‘Bizarre literaire horror’ spreekt me wel aan!
    Horror lees tegenwoordig ik bijna nooit en ben zu zeker benieuwd.

  10. Erik van de Ven says:

    Als echte horror en Stephen King liefhebber moet ik gewoon mee doen. Hopelijk heb ik geluk.

  11. Tanneke says:

    Klinkt spannend. Voor mij ook onbekend, maar wil ik best wel eens proberen of dit boek mij wel bevalt. Shared via Facebook en twitter.

  12. Silke evrard says:

    Voor de Mama die houdt van griezelige boeken!! 😉 Gedeeld op Facebook en geliked.

  13. Nel Crea says:

    Super deze spannende thriller. Loot heel graag mee.

  14. Boeklovers says:

    Ik doe graag mee voor deze thriller. Heb je actie verder gedeeld op mijn facebookpagina Boeklovers en twitter

  15. ik doe graag mee. Ik hou van een goede triller

  16. Ik ken de boeken en schrijver John Ajvide Lindqvist nog niet maar als thrillerlezer ben ik er heel benieuwd naar. Ook de reviews nodigen uit tot lezen. Ik doe graag mee en wens je een fijne dag.

  17. Lyda says:

    Gaaf! Ik doe graag mee! 😊

  18. Ik doe ook mee. Ben een fan van thrillers, dit is dus een stapje verder.

  19. ik doe graag mee .. een echte thriller daar houden wij wel van xx

  20. Kristel says:

    Een mooi cadeau voor mijn man die deze boeken wel kan waarderen.

  21. Ik doe heel graag mee met deze winactie! Ik deel de actie ook op fb en volg je blog.

  22. Claudia says:

    Ik doe graag mee!

  23. Saar Ndangi says:

    Ja thriller doe graag mee overal gedeeld fb Twitter Google + pinterest en overal lid ook op de nieuwsbrief ☺️👍👍

  24. Linda Smeets says:

    Ohhh! Reuze spannend! Ik maak graag kans op dit boek.

    Volgen doe ik via Facebook, Bloglovin en Twitter.
    Op Facebook heb ik het artikel een like gegeven, op Bloglovin een hartje en op Twitter gedeeld.

  25. Mol Nina says:

    lijkt mij een super goed boek, ik doe graag mee, ik volg je via FB en Bloglovin en deel op Fb

  26. jacqueline says:

    Wauw zo een spannend boek alleen de titel al!

  27. Heidi De Jonge says:

    Dit lijkt me een originele spannende thriller, ik doe graag mee.

  28. Helemaal thrillergek. Ga hem graag lezen.

  29. Lijkt mijn een hele spannende boek ik doe graag mee ik volg je op Facebook en bloglovin en Twitter ik hou heel erg veel van thriller boeken
    Zeer benieuwd naar dit boek groetjes
    En een fijne dag vandaag groetjes yessica leidner

  30. Bas says:

    Spannend ik doe mee!!!!!

  31. Leonie says:

    Superspannend boek voor een heerlijke herfstavond! Ik hou drvan 🙂 Gedeeld en gevold op Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Instagram en Bloglovin’

  32. Susan Z says:

    Spannend..!!
    Ik doe heel graag mee 😁😁

    Geliked en gedeeld op FB & Twitter 👍

  33. Hannae Rebha says:

    Zo spannend. Ik kan niet wachten. Ik doe heel graag mee.

  34. mygirlylife says:

    Ik doe heel graag mee! Ik deelde het via google + en twitter 🙂

  35. Maria says:

    Ik lees graag Stephen King. Misschien ook graag John Ajvide Lindqvist?

  36. Arianne says:

    Graag waag ik een poging voor deze thriller.

  37. Lottie says:

    WAUW lijkt mij een geweldig boek!

  38. Marjo says:

    Heel benieuwd naar dit boek! Hopen dat ik win en het lekker in de herstvakantie lezen 🙂

  39. Marijke says:

    Leuk! Ik lees graag thrillers!

  40. Sabine ypenga says:

    Ik kan niet wachten om het te lezen!

  41. Karin says:

    ik doe graag mee met deze leuke actie

  42. Bea says:

    Ja, ik lees graag thrillers. Ik doe weer mee.

  43. Margo says:

    Lijkt me een spannend boek. Ik loot graag mee.

  44. jvdh says:

    Dit boek zou ik erg graag lezen!

  45. jvdh says:

    Wat een leuke winactie. Ik doe graag mee en hoop deze thriller te kunnen lezen!

  46. mwer says:

    Lijkt me spannend. Ik doe zeker mee.

  47. Nelly says:

    Ik loot graag mee.

  48. Inge groenen says:

    Met dit spannende boek
    hoef ik niet meer naar een geschikt verjaardagscadeau voor mijn moeder op zoek.
    Zij is gek op thrillers en op lezen
    dus hier zal zij blij mee wezen!

  49. anja says:

    leuk ik ben altijd opzoek na een goed spannend boek

  50. gea says:

    ik zou erg graag dit spannende boek willen lezen. lekker met een kop thee op de bank onder een deken en lekker lezen

  51. Suus Gro says:

    Ik doe graag mee! Lijkt mij een ontzettend spannend boek en laat ik daar nou net van houden 🙂

  52. IK ben dol op spannende boeken

  53. Peter van lieshout says:

    Ik zou ook graag mee will doen

    Groeten pete

  54. wendywenning says:

    Deze thriller heeft al een tijd mijn bijzondere aandacht dus ik doe heel graag mee!

  55. thrillers zijn mijn favoriete genre

  56. Ik ben gek op spannende boeken; lekker savonds lezen onder een dekentje. ik volg via fb. liefs melissa

  57. Josje says:

    Lijkt mij als Stephen King liefhebber een heerlijk boek!Ik volg je op facebook. 🙂

  58. Annette overvoorde says:

    Superleuk! ziet er goed uit, dus ik doe heel graag mee..zodat ik er gelijk in kan beginnen..ik lees veel en graag, en volg je al..fijne dag!

  59. patty says:

    Puzzelstukje voor mijn collectie!!! Loving it

  60. Marian says:

    Ben net met zwangerschapsverlof, dus meer tijd om te lezen! Een thriller is bij favoriet, maar ook met wat horror erbij kan ik wel waarderen. Ben erg benieuwd naar dit verhaal. Gedeeld op G+ en volg je op Bloglovin + geloved.

  61. Marja says:

    Yeah horror 🙂 Ik wil heel graag

  62. Brit Weijers says:

    Gaaf wil graag meedoen.

  63. Dino says:

    JAAAAAAAAAAA, dit boek wil ik graag winnen 🙂

  64. Lyda van den Bos says:

    Heul heul benieuwd naar!

  65. Anneliese de Waal says:

    Ik hou erg van thrillers, zou dit boek heel graag willen lezen, ben er erg benieuwd naar !!.

  66. van erum maria louisa says:

    ja ik doe heel graag mee en duimen maar

  67. Aleesha Verhoeff says:

    Super, doe graag mee, gedeeld en geliked via FB

  68. Suus D says:

    Tijdens het lezen van jullie recensie over dit boek werd ik al compleet meegesleurd in het verhaal. Ik ben nu zeer benieuwd naar de rest van het boek en wacht vol spanning af om het te kunnen lezen.

  69. Nancy van Heck says:

    Ik hou erg van de Stephen King thrillers en dit stukje verhaal over waar het boek een beetje over gaat spreekt mij erg aan. Ik wil hem echt wel heel erg graag gaan lezen.

  70. Sabrina H says:

    Ik wil dit boek heel graag winnen. Hij klinkt super spannend en kan niet wachten om te gaan lezen

  71. Anita te Gussinklo says:

    O heerlijk zo’n spannend boek, ik loot graag mee.

  72. Michael noo says:

    Doe heel graag mee!! Zou dit boek graag winnen

  73. anica aarts says:

    Doe heel graag mee… Lijkt me super goed boek

  74. JZ says:

    Super!!

    Ik doe heel graag mee!

  75. Vivian says:

    Superspannend! Daar maak ik graag tijd voor vrij 🙂

  76. Arianne says:

    Graag doe ik mee voor deze thriller.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.